logo podnikani.cz

Obchodní rejstřík - vizuální rejstřík a rejstřík firem - o projektu *

Vizuální obchodní rejstřík - rejstřík firem, osob a jejich vazeb.

Stránky podnikani.cz přináší vizuální zobrazení nejdůležitějších informací z českého obchodního rejstříku www.justice.cz v jednoduché a snadno přehledné grafické podobě. Tyto stránky jsou určeny pro každého, kdo potřebuje snadno a rychle zjistit vazby a souvislosti firem a osob v podnikání v ČR a historii těchto vztahů.

Podmínky užití dat a náhledů z podnikání.cz

Licence Creative Commons
Vizuální obchodní rejstřík, jejímž autorem je Kurzy.cz, spol s r.o., podléhá licenci CC - Uveďte autora. Zpracování databáze obchodního rejstříku a jeho grafické zobrazení na stránkách podnikání.cz je chráněno autorským zákonem.
Výstupy ze zobrazení vizuálního obchodního rejstříku je možné použít za těchto podmínek:

1. Při uvedení v internetu uveďte ke grafu odkaz na stránky www.podnikani.cz/, například v podobě:
Zdroj: <a href="https://www.podnikani.cz/">
Vizuální obchodní rejstřík Podnikani.cz</a>
	
2. Při uvedení v tištěných médiích uveďte jako zdroj www.podnikani.cz.

Hromadné výstupy a náhledy grafů obchodního rejstříku

Vizuální obchodní rejstřík umožnuje zobrazit graf vztahů obchodního rejstříku pro libovolnou osobu nebo firmu jako infografiku ve webových stránkách či tisku. Náhled je vhodný například pro katalogy a databáze firem, www stránky o osobách a podobně.
Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Obchodní rejstřík firem

Stránky rejstrik-firem.kurzy.cz zobrazují textové informace z českých veřejných registrů: Výpis z obchodního rejstříku http://rejstrik-firem.kurzy.cz/obchodni-rejstrik/, Výpis ČSÚ databáze IČO http://rejstrik-firem.kurzy.cz/ico/databaze/ a statistická data, registrace k DPH http://rejstrik-firem.kurzy.cz/dic/registr-platcu-dph/, různé finanční informace a informace z dalších zdrojů.

Prohlášení a vyloučení odpovědnosti

Přesto, že pracujeme na kvalitním a bezchybném zpracování informací z primárních zdrojů, je obvyklé, že jak v primárních datech, tak při zpracování dat dochází k drobným chybám v párování či interpretaci dat. Údaje na stránkách www.podnikani.cz a rejstrik-firem.kurzy.cz jsou tedy pouze informativní a zobrazené informace se nemusí shodovat s aktuálním stavem. Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost a bezchybnost informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních a ověřených informací použijte, prosím, kontaktní místa státní správy - například místa Czech Pointu http://www.czechpoint.cz/.

Příklad vizualizace vztahů firmy

* Upozornění : Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů, nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.

Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.

© 2000 - 2024 AliaWeb, spol. s r.o., www.aliaweb.cz, info@aliaweb.cz, Podmínky užití grafiky V